LAYADO Електрични Помине Вежба, Професионални Efile Помине Вежба за Полнење за на доградба на Акрилни Нокти, Гел Ноктите, Ноктите Вежба Машина со Четка и Боја Дијамант (Ш?
  • Ново

LAYADO Електрични Помине Вежба, Професионални Efile Помине Вежба за Полнење за на доградба на Акрилни Нокти,

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без никакви хемиски помине смена производи ,безбедно, пријатно, и да се направи вашите нокти, сјај во здравството и полн сјај.Тоа, исто така, може да биде и употребата на мали кожни производи, дрво и ѕидот резба, удирање и брусење. 【Надгради USB Полнење Кабел】Со стандарден USB дизајн и кабелот е од 1,5 m, можете да plug овој пренослив помине вежба на кој било USB излез, како моќ банка, КОМПЈУТЕР, AC адаптерот и автомобил полнач.Лесно да се носат:Мали димензии и мала тежина.【Буферирање, Мелење, Острење, Брусење, Полирање】 : Ова електрична nall вежба се користи за буферирање, мелење, острење, брусење и ноктите полирање на акрил и гел за нокти, отстранување на продолжување на гелови и cuticle.Вклучување на ноктите вежба се префрлате низ средината копчето.Никогаш не грижи се за оштетување на вашите нокти.