Monoprice 8.0 mm Професионални Микрофон најголемиот Дел 16AWG Кабел Мозок - 250 Метри - Црна Со Висока Чистота, Кислород Слободни Бакар Проводници И Плетенка Бакар Штит
  • Ново

Monoprice 8.0 mm Професионални Микрофон најголемиот Дел 16AWG Кабел Мозок - 250 Метри - Црна Со Висока Чистота,

DEN 2083.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој кабел има две 16 AWG висока чистота, кислород-free) бакарна проводници, а плетенка бакар штит, со 97.5% покриеност,.Еден мозоци жица.Секој диригент е jacketed во колор-кодирани ПВЦ.Квалитетот на Фер Цена : Monoprice е солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.Изгради свој клиент избалансирани моно и избалансирано стерео patch кабли со користење на овој Професионален Микрофон најголемиот Дел Кабелот од Monoprice!.Овој кабел има две 16 AWG висока чистота кислород-free) бакарна проводници на плетенка бакар штит со 97. 5% покриеност и еден мозоци жица.Секој диригент е jacketed во колор-кодирани ПВЦ.