Среќен Обвива Namaste Лаванда Јога Око Перници - Топло Ладно Ароматерапијата за Стрес, Медитација, Спа, Релаксација Подароци - Сет од 4 - Тен Памук
  • Ново

Среќен Обвива Namaste Лаванда Јога Око Перници - Топло Ладно Ароматерапијата за Стрес, Медитација, Спа, Релаксација

DEN 2277.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Памук.Произведено во САД.ЕДНОСТАВНО КАЖАНО.. #HAPPYWRAPS ОКО ПЕРНИЦИ РОК !!!!Секој Јога Око Перница е Совршено избалансиран со Природни Органски Ленено семе и Целата Лаванда Пупки.Уживаат во Мирен Spa Релаксација исполнет Ден.Нашето око перница има нежно во место, додека мека луксузен памучна ткаенина утешува доставување нежен притисок на очите.Мора да Имаат за Јога, Медитација и Savasana.ИЗБЕРЕТЕ НЕЈЗИНАТА ЦЕЛ - ТОПЛО или ЛАДНО = За топла око перница микробранова печка 30 секунди Max (Никогаш не се прегрее) - За ладно око перница место на око перница во замрзнувач неколку часа или преку ноќ.За Чистење - избрише со влажна крпа (Никогаш не го потопувајте во вода) Толку Едноставно! .СЕТ ОД 4 NAMASTE ЈОГА ОКО ПЕРНИЦИ – со гордост се Направени во САД Големина 4"x 8.5".Овој Сет од 4 Јога Око Перници е идеално за Јога, Медитација, Savasana и Масажа на Студија за клиенти.Исто така, Одличен Божиќ или Вработен Благодарност подароци.ОД 1991 ГОДИНА СРЕЌЕН ОБВИВА е една од Водечките Производителот на Ароматерапијата и Стрес Подароци за Јога Студија, Комерцијални Бањи, Одморалишта и Хотели во Светот.Ние ќе се Фокусираме на Смирување, Смирувачки, Релаксирачки, Подмладителен, Релаксација Производи.СОВРШЕН ОКО ПЕРНИЦИ ЗА ЈОГА + ДОБИЕТЕ ОВИЕ ОКО ПЕРНИЦИ РИЗИК БЕСПЛАТНО !!Бидејќи вашето задоволство е наш врвен приоритет, нашите производи се 100% ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНИ !Зошто Да Чекаме ?Кликнете На Додади Во Кошничка Копчето За Сега!Направи Секој Ден, Среќен Ден.