AIIOW Нога Спа Бања Massager со Топлина Длабоко Спа Масажа Двојно Педикир Барел Дома Автоматски Масажа Footbath Електрично Загревани Нога Бања Барел Thermostatic Масажа
  • Ново

AIIOW Нога Спа Бања Massager со Топлина Длабоко Спа Масажа Двојно Педикир Барел Дома Автоматски Масажа Footbath

DEN 5264.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

греење на елемент изграден продолжен температура, болки во мускулите и зглобовите пенетрација на инфраред компоненти, се релаксираат и да се подобри крв иритирачки.1 kg Packing големина : 510*320*450mm Rated напон : 110-220 VControl панел : knob контрола version Rated моќ : 500 WMassage метод : авто-massage IMPORTANT БЕЛЕШКИ : не се користи без вода.нога бања барел прави да се чувствуваат поудобно : Footbath барел не е само погодна за нозете, но исто така и за теле, вода спреј симулација сурфање ефект, масажа на нозете и телиња, моќен ролери масажа со водопад или вода, џет сурфање преку овој нога бања, силни вас мускулите може да го смири вашиот ден замор за вашите нозе.вибрациона масажа помага во олеснување на мускулите од замор, масажа ролки може да го стимулира вашите нозе.бања може да се елиминира заморот : нога бања топла вода, парно греење, вода и електрична енергија поделба, анти-нула, олеснување на нога болка и замор и разбуди мускулите, подобрување на циркулацијата на крвта.Нога Спа Бања : подножјето спа бања е за создавање на здрава домашна средина која ви помага да се релаксираат вашите нозе и телото, де-стрес, и да се поедностави вашиот живот.Додавање на топла вода слив на почетокот на вашата порака ќе се забрза затоплување function Use само со вода волумен помеѓу Max Вода Линија и Мин Вода Линија.