Карбид Вежба Мелница, 7/16 Дијаметар, 4 Flute, Еден Крај
  • Ново

Карбид Вежба Мелница, 7/16 Дијаметар, 4 Flute, Еден Крај

DEN 904.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одделение - C2 микро зрна.Повеќенаменски инструмент тип.Крајот стил - 60 Степени.Овие карбид вежба мелница е на одделение - C2 микро зрна, од листата на повици - 208 и е на повеќенаменски инструмент тип, на крајот стил - 60 степени, Крајот е единствен, димензија тип - фракционо Инчи, со дијаметар-7/16", месо тело со дијаметар од -7/16".