HY2 Преносни Не-Плетени Едноставна Гардероба Собранието Крпа Гардероба - Zippered Дизајн, Простор за Заштеда на Организаторот, Може да долгорочно Складирање, Погодна за
  • Ново

HY2 Преносни Не-Плетени Едноставна Гардероба Собранието Крпа Гардероба - Zippered Дизајн, Простор за Заштеда

DEN 1967.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★СОЛИДЕН ИЗГРАДБА : Направен од одбраната не-плетени ткаенини, водоотпорен материјал слоеви, високо квалитетен челик цевки и PP пластични конектори, овој пренослив шкафче ќе ги задоволи вашите долгорочно складирање потреби. ★ БРЗО И ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Со јасни инструкции за инсталација, оваа неверојатна гардероба ја прави вашата облека или на секојдневните додатоци лесен за пристап, ќе се соберат во минути, лесно да се соберат. ★ ГОЛЕМ ПРОСТОР : Простор за заштеда организатор : Голема големина 29.5 * 17.7 * 62.9 инч, погоден за организирање на мали простории и прошетка во плакари, пластовидно складирање, виси облеката, странични ленти, виолетова. ★ ВИСОК КВАЛИТЕТ на : покриени со водоотпорен не-плетени ткаенини.Висок квалитет на челични цевки.PP пластичен конектор, простор за заштеда на организаторот.Преносни складирање кабинети ќе ги задоволи вашите долгорочно складирање потреби. ★100% SERVICE : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Вашето задоволство е моето најголемо достигнување.Опис:Висок квалитет на јаглероден челик, висока јачина PP пластика, со висок квалитет густа, не-плетени ткаенини, надворешниот странични џебови, мали предмети, zippered дизајн за да го одбиете прашина пречки, облека шини, за да се избегне брчки.Sspecification : Материјал : не woven Size : 29.5 * 17.7 * 62.9 inches Weight : 2640 grams Color : violet Package се Вклучени : Гардероба × 1note : ★ Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот. ★ Ве молиме да дозволи отстапување од 1-3cm поради прирачник за мерење и различни мерни методи.Ви благодариме!.