KFZ Горниот и Долниот Шарки Шкафот/Кабинет Вратата Шарки 7-Форма Главата Сокриени Hings 180 Степен Ротирачки Зглоб JD-DJPF12 Хардверски Додатоци (10,L)
  • Ново

KFZ Горниот и Долниот Шарки Шкафот/Кабинет Вратата Шарки 7-Форма Главата Сокриени Hings 180 Степен Ротирачки

DEN 300.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моден дизајн,Едноставен сите натпревар.Electroplating процес, не е лесно да исчезнат.Цврсти, Трајни.Вистински стоки во фер цена.Добар квалитет,Евтини превозот,Слободни завртки!.Добар квалитет,Евтини превозот,Слободни завртки!Изработени од нерѓосувачки челик, Endurable, Без гребнатини, не исчезнат!Хидраулични зглоб, исклучете ефект Најчесто се Користи За : Двојни Врати, француски Врати, Ролетни, итн.Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : не' Рѓосувачки челик боја за цртање Surfasce : Цртање Третман Големина : ве Молиме проверете параметрите на сликата.