Hottoby Трки Тркала Стојат Тркачки Симулатор Стојат Одговара за PC/Psp/PS4 Трки Кабина за Logitech G25 G27 G29 G920 G923 Thrustmaster Без Тркала Трки Shifter и Педали
  • Ново

Hottoby Трки Тркала Стојат Тркачки Симулатор Стојат Одговара за PC/Psp/PS4 Трки Кабина за Logitech G25 G27 G29

DEN 541.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Стабилна Структура】Ова тркала стојат има двојно рака поддршка за да се обезбеди рок-цврста стабилност и е стабилна цврста рамка која секој може лесно да се соберат. 【Висока Прилагодливост за】На висината на управувачот е целосно прилагодливи.Тоа е погоден за висината на секој корисник.Тоа е удобно да се вози и на лево и десно брзини може да биде вклучен слободно.Тоа е во согласност со принципот на ергономијата. 【Надградба на Педалата Планината】На педалата е во реална аголот на наклонетост, и на возилото е целосно прилагодливи.Не стегање лента е потребно за одредување.Промена на менувачот позиција е совршен и реални. 【Широк Компатибилност】Трки тркала стојат погоден за Logitech GT, G29, G920, G27 или G25,G923 ,Tumaster T300 T500.Платформа за PC/XBOX ЕДЕН/PS4/PS5. 【Среќен Игра】дербито тркала рамка има четири големи анти-пропадна нога влошки.Имате рок солидна рамка со стапалата на педалите и рацете на тркала.Вашиот ум е одличен звук и графика во играта.Сè е добро во светот. 【Црна Слој】Оваа стојат има мазна боја површина, избрише со влажна крпа, нема да исчезнат.Забелешка : не се вклучени тркала и педали.