PANGOLIN 9998555 VCADS Интерфејс Дијагностички Алатка PTT1.12 за Volvo EC210B EC210C EC240B со Повеќе Јазик Багер Делови
  • Ново

PANGOLIN 9998555 VCADS Интерфејс Дијагностички Алатка PTT1.12 за Volvo EC210B EC210C EC240B со Повеќе Јазик

DEN 11757.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Рачно да се внесуваат шасија серија се потврдуваат на локалниот компјутер.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Увозни давачки, даноци и царина трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. [Јазици] : Поддршка Англиски, Унгарски, Холандски, Дански, Шпански, Италијански, Кинески, Германски, Холандски, Норвешки, Полски, Руски, Турски, Француски, Чешки, Шведски, Јапонски. [Сите карактеристики отклучен за следниве производители] : Volvo Truck Corporation; Volvo Bus Corporation; Volvo Penta; Volvo Градежна Опрема; Мек; Рено; FAW; CNHTC. 9998555 VCADS Интерфејс Дијагностички Алатка PTT1.Е, VT, VHD, WG, WX и AC од година модел '98 напред.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Вашата нарачка (НАС СА AU) ќе биде испорачуван DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ или ЕМС во рок од 24-48 часа по уплатата примена и ќе пристигне во 3-7 дена Европски земји Кина пост за 7-20 дена, треба DHL ве молиме да ни кажете, тоа може да треба даноци.Претходно, оваа ситуација е предизвикана грешка што замеша со параметар програмирање.12 За Volvo со Повеќе Јазик Спецификација за Производ : Дел Име : 9998555 VCADS Интерфејс Дијагностички Алатка PTT1.ПЗЗ е лента со алатки дека снопови дијагностички (VCADS) и поправка на апликации (Водени Дијагностика) заедно правејќи Корекции и подобрувања : Поддршка за нови јазици : Тајландски Поддршка за нови модели : FL и FE Опција дијалог во Алатка, мени е ажурирана.Параметри со вредности, кои не се валидни се означени со црвена боја.Можност да се поправи го параметарот вредности кои се неточни, според спецификациите.12 ПЗЗ е Windows-базирани дијагностичка апликација специјално дизајнирани за да се тестираат, калибрирање и програма мотор параметри.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Враќање на средствата ќе бидат дадени по добивањето на враќање делови(Купувачот плаќа врати превозот).Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. [Функција] : Дијагностички Програма дизајнирана за да го прочитате и јасно кодовите.Ние нудиме враќање или размена на услуги во гаранцијата.Испорака Детали за : Пред понудата, ве молиме потврдете го вашиот број на модел и дел број.Производите ќе бидат внимателно селектирани пред превозот.