Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона Км јас Serem Culé Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Apple iPad 9.7 2017 / iPad 9.7 2018
  • Ново

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона Км јас Serem Culé Кожа Книга Паричникот Случај Покрие

DEN 694.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Дали сте "Barcelonistas" или "Azulgranas" или знаат некој што е?Изберете од најширок избор на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона случаи на пазарот и да се даде себе си или некој посебен совршен подарок.Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.