Ѕвезда 2B-Z0289 Сендвич Багажник
  • Ново

Ѕвезда 2B-Z0289 Сендвич Багажник

DEN 4037.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистински оем замена дел.Од 1921 година, Ѕвездата производство на компанијата е производство на сигурен, иновативни комерцијалните машини за готвење, служат и приготвување на храна.Користете вистинско оем делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Ѕвезда 2 B-Z0289 сендвич решетката.Ѕвезда произведува супериорен во однос на опрема за foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.