LQ Датотека Кабинети 7 Слоеви Lockable Tabletop Office управување со Кабинетот Десктоп Фиока Шкафот за Складирање на Податоци во Кутија, Папка (Боја : Сина)
  • Ново

LQ Датотека Кабинети 7 Слоеви Lockable Tabletop Office управување со Кабинетот Десктоп Фиока Шкафот за Складирање

DEN 214.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*Секој производ е внимателно дизајниран. *Логистика циклус на 1-2 недели. *Производите се нови, испратени директно од фабриката. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро. ★ Вградени слајд железнички фиока, така што мазна заводот има смисла за мода.