XtremeAmazing 3 Pin CF14 EP35 Електронски Flasher Реле За Автомобил Возило LED Пак Сигнал Светилки Хипер Трепка Флеш Fix
  • Ново

XtremeAmazing 3 Pin CF14 EP35 Електронски Flasher Реле За Автомобил Возило LED Пак Сигнал Светилки Хипер Трепка

DEN 203.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии : 30 х 30 x 30мм/1.2" x 1.2" x 1.2" (L*W*H).Тоа може да се реши LED поврзани со претвори сигнал проблеми како што се брзиот трепка, не трепка,хипер трепка, или сијалица толпата надвор предупредување на табла.Одговара најмногу Мотоцикли како BMW, Chevrolet, Dodge, Орел, Ford, Гео, GMC, Hyundai, Јагуар, Меркур, Меркур, Мицубиши, Oldsmobile, Peugeot, Pontiac, Порше, Saab, Сатурн, Фунта, "Фолксваген" и Volvo возила итн.Пакет Содржина : 1 x 3 Pin се Претвори Сигнал Flasher.