Cuccio Про во Прав полски Натопи - Цитат - Лак на Ноктите за Маникир & Педикир, Лесно & Брза Апликација/Отстранување - Не ДОВЕДЕ/UV Светлина е Потребно - за Не-Токсични, без ?
  • Ново

Cuccio Про во Прав полски Натопи - Цитат - Лак на Ноктите за Маникир & Педикир, Лесно & Брза Апликација/Отстранување

DEN 324.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите Прав Натопи полски е испробаните и вистински начин да се применуваат на бојата на ноктите, додека зајакнување на слаби или кршливи нокти и имаат ниту една кавга на Гел лак - НЕМА LED или УВ ЛАМБИ е Потребно.Оваа Прав Лак е не-токсични алтернатива за традиционалните доградба на акрилни нокти; тој нуди надминување wearability на полски и е значително полесно да се отстрани од гел.Нашите формулација има пофини жито од типичен Акрилик во прав и се лепат на ноктите плоча користејќи лепак нарекува cyanoacrylate, кој е, исто така, главната состојка во Krazy Лепак.Овој систем користи специјално формулиран смоли, држава на уметноста трите активатори & фино мелени, високо пигментирани прав кој се создаде супер жив ноктите боја, со непобедлива висок сјај сјај.Техниката е : Едноставно, Брзо и Лесно, Мирис Слободни, ви дава до 14 дена од денот на професионални ноктите боја со носат-способност на гел и трајност на акрил.Cuccio Про во Прав лак на Ноктите Боја Натопи Систем е нов начин да се даде салон и спа клиенти до 14 дена од денот на професионални ноктите боја со носат-способност на гел и трајност на акрилик Тоа ви овозможува да се применуваат на бојата на ноктите, додека зајакнување на слаби или кршливи нокти и имаат ниту една кавга на Гел лак Без светилки или светла се потребни!Овој Мирис систем користи специјално формулиран смоли, држава на уметноста трите активатори и фино мелени, високо пигментирани прав кој се создаде неверојатно живописни сет на ноктите во боја со извонреден супер сјајни сјај техника е едноставна и лесно да се примени и да ги отстрани Cuccio има низа на бои во нашиот избор на 200+ нијанси, вклучувајќи ги и натпревари на нашата Лак и Дрво Нијанси.