&кабинет J-Датотека Датотека со Податоци за Статистика Десктоп Складирање Кутија Полица Податоци Рамка Цврсто Дрво 2/3/4 Слој Складирање Кутија Мали Градите на Фиоки
  • Ново

&кабинет J-Датотека Датотека со Податоци за Статистика Десктоп Складирање Кутија Полица Податоци Рамка Цврсто

DEN 631.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Високо-квалитетни материјали : Цврсто дрво.Димензии (прибл.) : 35*26*16cm , 35*26*23cm , 35*26*30cm.Применливи места : дневна соба, спална соба, семејство, училиште, канцеларија, корпорации, итн.Карактеристики : Десктоп дребулии складирање кутија, со голем капацитет за складирање, може да се сместат A4 папки, книги и други предмети.Совети : Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, директно од производителот, поддршка на повеќе набавки.Бренд : ZWJBrand : LBMaterial : Woodensize : 35*26*16cm , 35*26*23cm , 35*26*30cm Number на фиоки : 2/3/4quantity : 1 Adaptation опсег : дневна соба, спална соба, семејство, училиште, канцеларија, корпорации, итн.Answer : ___________________________ Note : - Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина - Производот е во вид на снимањето, бидејќи поради светлина, агол, различни екранот и други причини за бои, ве молиме да се разбере.