Bellehome Електрични Помине Вежба Машина, Професионални Преносни Нокти Датотека Efile Сет за Маникир и Педикир со Ноктите Вежба Битови и Пескарење Бендови, USB efile помине в?
  • Ново

Bellehome Електрични Помине Вежба Машина, Професионални Преносни Нокти Датотека Efile Сет за Маникир и Педикир

DEN 575.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПОМИНЕ ВЕЖБА за ПОЛНЕЊЕ : електрични помине вежба дизајн, ергономски, со 6 персонални компјутери мултифункционален дијамант нокти вежба битови и пескарење бендови, што се користи за мелење, резба, сечење, полирање за сите помине уметност како и cuticle отстранување. ✿USB ИНТЕРФЕЈС & ПРЕНОСНИ : Стандарден USB интерфејс ви овозможува да го приклучиш на оваа помине вежба машина во секој USB приклучок, како што се моќ банка, лаптоп, и AC адаптер. ✿ПРИЛАГОДЛИВИ БРЗИНА и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : 0-20,000 ВРТЕЖИ во минута со контрола на брзината копчето, флексибилни напред/назад прекинувачот е погодна за двете раце употреба.Работата на оваа доградба на акрилни нокти вежба е многу едноставна, погоден за почетници и професионалци. ✿НИСКО ниво на БУЧАВА & НИСКА ТОПЛИНА : Висок квалитет лого и моторни се направи електрична помине вежба се одвива непречено и ниско ниво на бучава.Исто така, интелигентни дисипација на топлина може да се избегне прегревање ефикасно. ✿ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Секој Belle електрични помине вежба машина е тестиран на неколку пати за да се обезбеди добро искуство со една година гаранција.