Sony FE 14mm f/1.8 ГМ Целосна Рамка со Голем Отвор Широк Агол Премиер G Господар Леќа со Koah тежок Случај и Леќа Брише Пакет (3 Предмети)
  • Ново

Sony FE 14mm f/1.8 ГМ Целосна Рамка со Голем Отвор Широк Агол Премиер G Господар Леќа со Koah тежок Случај и

DEN 1678.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

01-micron површината прецизност и еден aspherical елемент во иновативни оптички дизајн кој постигнува прекрасен G Господар резолуција во текот на слика област додека му мазна, крем bokeh во кои се надвор од фокус области.Close-up Прозорци со Прекрасен Bokeh : двете XA леќа елементи плус иновативни механички, оптички, и контролата на технологијата постигне минимум фокусирајќи се на растојание од само 9.Sony FE 14mm f/1.Пакетот Вклучува : Sony FE 14mm f/1.