Smart Hula Обрачот, Измерен Hula Обрачот, Монтажни и Прилагодлива Големина, со Автоматско Ротирање Топката, 360-степен Опкружувачки Масажа, Погодна за Возрасни и Млади/Розо
  • Ново

Smart Hula Обрачот, Измерен Hula Обрачот, Монтажни и Прилагодлива Големина, со Автоматско Ротирање Топката,

DEN 2157.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Изработени од АБС еколошки смола материјал, удобно и кожа-пријателски, без burrs, и издржливи. 360° опкружувачки масажа : со масажа испакнатини, масажа додека вежбате да забрзува согорувањето на мастите.Пренослив дизајн : лесно да се размонтираат и инсталирате.Големина може да се прилагоди според половината турнеја.Гравитација топката : фитнес круг има гравитација топката, која ќе се слајд inertially кога се користи, да се зголеми вежба интензитет и подобро да се консумираат на телесните масти.Металната оска : Дури и флексибилни ротација, помалку бучава, и неспокојот ротација.Smart hula обрачот изработен од ABS пластика може да ја спречи на опрема од стареењето, на површина е мазна и ќелави, комфорни и издржливи.Должината на гравитација топката поврзување на јаже може да се прилагоди слободно.На подолг јаже, толку е поголема гравитацијата и подобро движење ефект.Smart hula обрачот е монтажни, може да се комбинираат слободно, spliced флексибилно, и прилагодени во големина, така што целото семејство може да го користат.360-степен сите круг масажа, не само што може да се вежба за телото, но, исто така, масажа на половината за да се постигне состојба на релаксација.Во споредба со традиционалните hula обрачот, новиот smart hula обрачот е полесно да се користи.Особено со не-капка дизајн, дури и почетниците може да уживаат во спортот.Производ parameter Name : Smart Hula Hoop Material : ABSColor : pink Product големина : големина може да се adjusted Suitable половината : S код : рок 65cm, тежина во рамките 50 KGM код : рок 90cm, тежина во рамките 65 KGL големина : во рок од 100cm, тежина во рамките 85 KGXL код : 132cm, тежина во рамките 105 KGApplicable луѓе : постпартална мајки/студенти/бела јака workers We сме посветени на обезбедување на вас со подобра услуга.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.