Бери Сандерс Потпишан Запишам Фудбал JSA - Autographed Топки
  • Ново

Бери Сандерс Потпишан Запишам Фудбал JSA - Autographed Топки

DEN 2215.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Топки.Бери Сандер Потпишан Запишам Фудбал JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.