Qorpak GLC-01011 Јасно Borosilicate Шишенцето со 22-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 25 mm x 95 mm, 8 dram (Пакување од 144)
  • Ново

Qorpak GLC-01011 Јасно Borosilicate Шишенцето со 22-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 25 mm x 95 mm,

DEN 2287.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ампули нудат максимална видливост.Лагер е изработен од винил слој се применува на висока густина полиетилен обложена хартија и тогаш тоа е ламинат да пулпа одбор.Општа намена лагер најчесто се користи за храна, пијалоци, медицински и хемиски апликации спакувани во помалку од 120° F. Општа намена стаклени ампули се направени од тип I borosilicate стакло, обезбедува исклучителна отпорност на топлина шок и хемиски истекување.