Xman Ниво - X-Профил Мулти-Користете Дух Ниво (24 инчи)
  • Ново

Xman Ниво - X-Профил Мулти-Користете Дух Ниво (24 инчи)

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

24 инчен X-Профил Дух Шишенцето Ниво.Тешки Авиони-Одделение Алуминиум.Хоризонтална & Вертикална Ампули за Мерење на Повеќе Нивоа Истовремено.Бикови-Око Круг Шишенцето да се Читаат Хоризонтално во 360°.Ротациона -45° до +45° Меур Шишенцето за Мерење Агли и Марк Линии.Воведување на револуционерното Xman Ниво, само x-профилирани мулти-површина дух ниво.Еден генијален алатка за столарија, cabinetry, кадрирање, водовод, ѕидарија, електрични, дрво и повеќе, доверени од страна на стручни лица, трговци & DIYers слично.Тешки-должност авиони одделение алуминиум.Хоризонтална & вертикална ампули за мерење на повеќе нивоа истовремено.Бикови-око круг шишенцето да се читаат хоризонтално во 360°.Ротациона -45° до +45° меур шишенцето за мерење агли & означи линии 90° шишенцето механизам за пост/plumb мерење.Dueling магнетни v-жлебови за цевки & non-рамни површини.Флеш-монтирани ретки земјата магнети за hands-free користење.