Дише Смирувачки домашно Милениче Мачка Куче Кревет Мека Перница Плоштадот Перница Машина Перат Капак и Монтажни Мат Мачка Куќа за Кученце Средни Голема Куче, Мачк?
  • Ново

Дише Смирувачки домашно Милениче Мачка Куче Кревет Мека Перница Плоштадот Перница Машина Перат Капак и Монтажни

DEN 2272.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Посебни троседот во облик на изглед : Овие меки каучи да имаат доволно простор за вашето домашно милениче да се опуштите и да се рашири.Меки површината дава на вашето куче чувство на сигурност : Удобно допир, 3 cm долги кадифен коса, миленичиња сакаат да спијат на тоа.Не-токсични материјали без мирис, домашни миленици лесно ќе се прилагоди на тоа.Со патент, можете да го отстраните перница и чистење на одмор.Анти-се лизга на дното спречува тоа се движат наоколу.Се разгледа на табелата подолу, за да ја пронајдете вистинската големина на каучот која одговара на вашето домашно милениче потреби.Се разгледа двете надворешни и каучот заедно со висина што е удобно за вашето домашно милениче да се искачи во каучот.Место на Потекло : China Feature : Breathable Application : Dogs Wash Стил : Механички Wash Material : PV кадифен+PP памук Пополнување, PV кадифен+PP памук Filling Product име : пет троседот cushion Suitable за : Кученце Куче домашно Милениче Мачка Mat Packing : Картон Box Color : каки, розова, сива, темно сива, кафеава white Size XS:80*70*16cm S:100*85*16cm М:115*95*18cm L:130*105*18cm Сезона : Everyday Bed & Додаток Тип : Application Cats, dogs Usage Cute милениче Sleeping Package Содржина : 1x милениче mattress We Мерка рачно со отстапување на 1-3 CM,ве Молиме да се разбере, ви Благодарам.