Calvas Компатибилен за V2 далечинска контрола
  • Ново

Calvas Компатибилен за V2 далечинска контрола

DEN 1089.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поддршка за апликација : Нема.Канал : 4. Пакет : Yes.Употреба : Електрични Вратата,Автоматски завеси,Switch,Универзална.Фреквенција : 433 MHz.Компатибилен за V2 далечински управувач Објект спецификите : Поддршка за апликација : No Channel : 4 Package : Yes Use : Електрични Вратата,Автоматски завеси,Switch,Universal Frequency : 433 MHz Wireless комуникација : RF.