WBYHGY 3-парче Памук Бања Крпи Домаќинство Возрасни Парови Мажите и Жените Абсорбента и Брзо сушење Бања Крпи (Боја : Б, Големина : Како на сликата покажува)
  • Ново

WBYHGY 3-парче Памук Бања Крпи Домаќинство Возрасни Парови Мажите и Жените Абсорбента и Брзо сушење Бања Крпи

DEN 11209.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Генијален ткаење,меки и удобни.Двострано кадифен циклуси,деликатна и кожа-пријателски,меки и меки.Кревање фалсификување и seaming,не е лесно да се падне,перат и отпорни на абразија.Многу бои се достапни.Спецификација : бања пешкир 140*72cm/400g,крпа 72*33cm/105g.

bath towel 140*72cm/400g,towel 72*33cm/105g :