adidas Оригинали на Мажите Adicolor Класици Primeblue SST Песна Јакна
  • Ново

adidas Оригинали на Мажите Adicolor Класици Primeblue SST Песна Јакна

DEN 1246.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% Полиестер, 40% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Мажите е класичен песна јакна за секојдневен носат.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Комплетна поштенски ви овозможува да ја прилагодите на вашите температура.Пред zip џебови за чување.Овој производ е направен со рециклираната содржина и Primeblue, висока-перформанси рециклиран материјал во дел со Parley Океанот Пластика.Секојдневен стил кој изгледа одлично каде и да го земе.Оваа мажите adidas песна јакна има класичен-изгледа 3-Ленти на ракавите и целосна-zip фронт за екстра покриеност.Ребра за манжетни и полите го задржува одговара супер сит.