Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Изолација Микрофон Полнење Основа за Исклучување на Функц
  • Ново

Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава

DEN 1006.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Bluetooth верзија : V5. 【РАЗГОВОР во текот на целиот ДЕН И 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА】- до 15 часа време на разговор, Овој UX-M97 возач на камион безжични слушалки ви овозможува да се направи сигурна безжична повици во текот на денот, на 2 - час единечна наплата.7 V време на Полнење : околу 2 часа време во Мирување : 200 часа Работно време : околу 17 часа (50% волумен) приклучок за Слушалки нето тежина : околу 51g Полнење на база на нето тежина : околу 242g Слушалки големина : 163. 270° флексибилни микрофон може да биде поставен за подобро глас го фати и за намалување на бучавата во позадина. Удобен и прилагодлив headband 3.На 33 стапки (10 Метри) безжичен спектар дава слобода да се шета кога сте поврзани.0 и беспрекорно се префрлате помеѓу два по волја. 【ЛЕСЕН КОНТРОЛИ & ИСКЛУЧУВАЊЕ на ФУНКЦИЈАТА】- UX-M97 безжична bluetooth слушалки обезбедува интуитивен и едноставен интерфејс за да ја прилагодите јачината на плеј/пауза музика, и одговор/крај повици.【СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ】 - Тегови само 1,7 оз, кој со избалансиран over-the-слушалки дизајн и мека меморија-пена баласт, слушалки ви овозможува удобно носење искуство за интензивна сите-ден употреба.5 mm Полнење на база големина : 79 * 73 * 31mm Спецификации : 1. Бучава-поништува бум микрофон Пакет се Вклучени : 1 x UX-M97 Bluetooth Слушалки 1 * Полнење Кабел 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Преносни Слушалки Полни Клупа.0 чип Комуникација на далечина : 33 Стапки (10 метри), Bluetooth протокол : HSP, HFP, AVRCP, со A2 DP Декодирање метод : SBC вградената БАТЕРИЈА : 180m Ah / 3. Лесно спарување и безжични слобода 5. Професионално Изграден за кристално јасен звук 2.Транзиција помеѓу телефонски разговори, видео конференции или музика во текот на денот—сите со иста слушалки.Совршен за кога сте на работа или учење од дома или со земање конференциски повици, во автомобил и на отворено.Само притиснете на "+" и "-" копчиња истовремено за да го исклучите микрофонот, можете лесно може да го блокира звукот на вашата страна за време на конверзација кога е потребно. Multipoint конекција и широк компатибилност 4.Истовремено се поврзете било кои два Bluetooth уреди преку Bluetooth 5. 【БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на МИКРОФОН】 - Напредно бучава-поништува технологија изолатите вашиот глас од бучава околу вас, па можете да останете фокусирани на она што го сакате. 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА & секогаш подготвени пријателски услуги на клиентите во странство. 【МУЛТИ-ТОЧКА CONNETCTION & БЕЗЖИЧНА СЛОБОДА】 - Широко компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди, како мобилен телефон, компјутер, таблет и лаптоп, итн.