Teerwere Едноставна Гардероба Личност со Складирање Кутија Едноставно Не-Плетени Гардероба Комбинација Гардероба Виткање Складирање Кабинет Преносни Облека Плакаро
  • Ново

Teerwere Едноставна Гардероба Личност со Складирање Кутија Едноставно Не-Плетени Гардероба Комбинација Гардероба

DEN 1730.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со јасно инструкции за инсталација, оваа неверојатна плакарот прави вашата облека или дневни додатоци лесен за пристап, ќе имаме собрани во минути, лесно да се стави заедно,Здрав плакарот покрие држи облека чисти и безбедни од прашина, грешки и влага.Практично, трајни и стилски, овој врвен квалитет платно ефект гардероба е фантастичен складирање решение за секоја спална соба, Идеален за соби за гости, изнајмен сместување, универзитет за сместување, каравани или празник домови.ПРОСТРАНА СКЛАДИРАЊЕ : преносни гардероба ги има голем дел од собата за да ги чувате многу нешта.Таа е поделена на фрагменти кои вклучуваат полиците, закачалка делови и странични џебови за својата погодност.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : Направен од вода-доказ ткаенина групи, на насловната може да се задржи вашата облека далеку од прашина и вода.DUSTPROOF ПОКРИЕ & ВОДООТПОРЕН НИВОА : отстранлив капак се направени од издржлив материјал со патент затворање, која може да се задржи на вашиот предмет далеку од прашина, грешки, и влага.Не-плетени ткаенини е дише и лесно да се чисти.Совршен самостојна плакарот решетката да се организира секојдневна облека или за да виси сезонски облека,совршен мал простор за складирање решение за станови и ученичкиот дом соби.Име : Мода едноставна wardrobe Material : не-плетени + поцинкуван pipe Size : 170*45*90cm This Слободни Стои Голема Облека Организаторот ќе ги покрие сите вашата меморија треба : Висат облека и чување на други предмети како чевли, чанти, капи и сл.Преносни гардероба е лесно да се соберат, расклопување, се спакуваат и да reassemble во вашата дестинација.Нередот и нарушување се нешто од минатото.Еден гардероба може да се промени начинот на кој живееме!Собрани Димензии(L*W*H) : 150*43*164cm Package вклучува : - 1*Преносни Облека Плакарот (unassembled).