Samsung Galaxy Tab-А, Црна, 10.1
  • Ново

Samsung Galaxy Tab-А, Црна, 10.1

DEN 4078.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Изградена со квалитетни си дојден да се очекува од Samsung, Galaxy Tab 10.1", кој има убави живописни екранот и најновите Андроид оперативен СИСТЕМ, дава само она што ви треба за вашата лична забава.Со долготрајна батерија и моќен процесор, можете да пребарувате онлајн или stream вашите омилени емисии.Со проширување на меморијата, да ги задржи сите на вашите омилени моменти со вас.Галакси Јазиче 10.1" е совршен секојдневен придружник.