MUMUWUSG Милениче столче Покрие Милениче Превозници Куче столче Покрие Сметководствена за Кучиња, Мачки Мат Задните Врати Hammock Заштитник Водоотпорен Куче Автомобил Д?
  • Ново

MUMUWUSG Милениче столче Покрие Милениче Превозници Куче столче Покрие Сметководствена за Кучиња, Мачки Мат

DEN 1720.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мулти-цел милениче перница: Одлична големина го прави идеален избор за домашни миленици, предмети или багаж, и компатибилен со повеќето автомобили, автомобили, спортски автомобили, итн.Заштита на столче од нечистотија, коса, гребнатини и чувајте го на чиста.Тоа исто така може да се користи како семејство пикник мат.Збогум матен марка, опасни и потребно: Вашето домашно милениче сака да се вози велосипед, но не ви се допаѓа хаос тој го напушта!Оваа карго авион е направен за вас двајцата.Вашето куче ќе биде многу удобно и вие не мора да се грижите за нечистотија, првут или ноктот марки на автомобили.Брза инсталација-не се потребни алатки: На заштитна маска може да се инсталира и да се отстрани на неколку минути, без да бара неколку минути.На прилагодливи силна затворање уредот ве спречува од лизгање.Не-токсични и безопасно: Се секогаш загрижени дека квалитетот на перница ќе биде сиромашна, и тоа ќе го објави отровен гас и наштети на вашето домашно милениче.Овој производ ви дава целосен мир на умот, не е без мирис и без штета за домашни миленици.Заштитете го вашето домашно милениче: Мулти-слој материјал за пополнување структура може да ви донесе мирна и удобно возење искуство.Не се лизга на дното на покритие може да биде цврсто фиксиран во местото за заштита на домашни миленици.Лесно да се чисти,поклопецот е машина перат и лесно може да се чистат со влажна крпа.Не се лизга поддршка дизајн, обезбедува безбедно и удобно седиште за вашето домашно милениче.Дури и ако домашно милениче е легнал или стои, тоа може да се заштити вашето домашно милениче од bruising во случај на нагло сопирање.Заштита на задното седиште од вашиот автомобил, ЏИП или камион.Тоа се направени од водоотпорен, тешки-должност, поместена и stitched материјали за да се обезбеди можете да ги сноси максимална тежина.Предности на пет автомобили,Водоотпорен, анти-солза, анти-нула, анти-коса, анти-прашина.Важат за речиси сите видови на модели на автомобили.Забелешка : Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволително решение што е можно поскоро.