KABITA 200yard 3/6MM Еластична Бенд Elastique Couture Маски Бела Црна Гума Јаже DIY Маска за Шиење Додатоци Еластична Бенд 25672
  • Ново

KABITA 200yard 3/6MM Еластична Бенд Elastique Couture Маски Бела Црна Гума Јаже DIY Маска за Шиење Додатоци

DEN 1108.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената спектар на еластична деформација, тоа лесно може да се опорави оригиналната должина без деформација.Многу фини нишки биде висока густина плетенка, никогаш не се грижите за протриване или кршење повторно, најдобар избор на earloop кабелот во пристапна цена.ШИРОКО се КОРИСТИ : Еластична бенд може да се користат за домашна декорација или ремени, laces, кратки филмови, дневници, капи, торби, здолништа, ракави, хулахопки, headbands, венчиња, necklines, laces, перики, па дури и DIY накит.Еластична бендови, исто така, може да се широко се користат во маски, или ремени, појаси, necklines.АПЛИКАЦИИ : А дише, перат, бела еластична јаже е широко се користат за шиење лице маски, чевли, laces, scrunchies, ракави, венчиња, бебе пелени, накит одлуки.СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Користете го за појаси, necklines или рачно изработени занаетчиски, па дури и DIY накит.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.Можете да ги споделите овие шиење кабелот прилагодувач со семејството, пријателите, соученичка, колега или било блиски луѓе во вашиот живот, практични кабелот прилагодувач може да го направи животот лесен, кои се сигурни да се победи нивната предност.Разни usages : Еластичен earloop кабелот јаже е идеален додатоци за различни рачно изработени проекти, како што се лицето маска, маска за очи, earmuff, венчиња, изработка DIY и повеќе, само да ги применуваат во свој начин.Карактеристики : Материјал : полиестер влакна Боја : црна, whitelength : 200yards Width : 3мм/6mm.