Ewa-морски U-B100 SLR Камера Домување - Јасно
  • Ново

Ewa-морски U-B100 SLR Камера Домување - Јасно

DEN 1195.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флексибилни SLR.Направена од двојно-ламинат ПВЦ со заварени шевовите.Флеш домување. 10 cm порта. 1 x Ewa-морски U-B100 Камера.Опис на производот Контрола на работењето на уредот е со притискање преку домување материјал (бира и тркала може да се користи, но понекогаш може да биде тешко да се работи).Леќи се одржа во близина на порта со адаптер прстени кои завртка во филтер нишка на објективот.Двоен-ламинат ПВЦ со заварени шевовите.Станот оптичко стакло порта.Метал стегање шини печат на домување, без потреба за О-прстени.Сет Содржи : 1 x Ewa-морски U-B100 Камера.