KABITA 50/1000Pcs Шарени Прилагодливи Маска за Шиење Еластична Бенд Кабелот Тока Еластичен Маска Earloop Lanyard Earmuff Јаже DIY Изработка на Понудата - Светло Розова - 500Pcs
  • Ново

KABITA 50/1000Pcs Шарени Прилагодливи Маска за Шиење Еластична Бенд Кабелот Тока Еластичен Маска Earloop Lanyard

DEN 2299.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената спектар на еластична деформација, тоа лесно може да се опорави оригиналната должина без деформација.Многу фини нишки биде висока густина плетенка, никогаш не се грижите за протриване или кршење повторно, најдобар избор на earloop кабелот во пристапна цена.ШИРОКО се КОРИСТИ : Еластична бенд може да се користат за домашна декорација или ремени, laces, кратки филмови, дневници, капи, торби, здолништа, ракави, хулахопки, headbands, венчиња, necklines, laces, перики, па дури и DIY накит.Еластична бендови, исто така, може да се широко се користат во маски, или ремени, појаси, necklines.АПЛИКАЦИИ : А дише, перат, бела еластична јаже е широко се користат за шиење лице маски, чевли, laces, scrunchies, ракави, венчиња, бебе пелени, накит одлуки.СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Користете го за појаси, necklines или рачно изработени занаетчиски, па дури и DIY накит.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.