Bnaioy DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Колекции Целосна Вежба за Возрасни Кристал Кристал Везови Авион за Дома Ѕид Оркестарот Крстот Бод Слики Уметност Занает Круг Дија?
  • Ново

Bnaioy DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Колекции Целосна Вежба за Возрасни Кристал Кристал Везови Авион за Дома

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производот не се вклучени рамката.Тоа е само валани платно.Се однесуваат на табелата подолу е платно за да ги најдете соодветните магијата коцка дијамант.,ние ќе ги избави дијамант за слободни да ви овозможи да ја заврши убави слики.Ако дијамант слика ќе примите недостасува дијамант, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта по прв пат. НЕ го изложувајте премногу недовршени областа на платно во случај на намалување на вискозитет.Белешки : 1.Материјал : Дијамант Rhinestone Name : 5 D Целосна Дијамант Painting Packaging : Валани За Пакување на Сите sizes Techniques : Нова Технологија DIY 5 D Дијамант Painting Style : Дијамант Сликарство Уметности и Занаети за Дома Ѕид Decor Completion : Полу-Готови дијамант сликарство ,треба да DIY дијамант painting Elegant Класична слика : совршен подарок на прекрасни декорации за вашите пријатели, семејство и колеги.Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Стап соодветните дијамант. За да се избегне creasing, НЕ се свитка платно.Да се подобри нивното разбирање на боја и естетика. Дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.УНИКАТНА ДЕКОРАЦИЈА : На DIY дијамант сликарство може да се закачи во дневната соба,студија соба,спална соба за да додадете уметничка атмосфера.Пакетот Вклучува : 1*Висока дефиниција сликарство canvas1* сликарство кал,Шарени diamonds1*Точка дијамант pen1*дијамант tray DIY Чекори : 1.Стап дијамант кон соодветните платно.Дијамант : Сите пенливи дијаманти колекции никогаш нема да избледи и сјајна , целата слика се чувствува повеќе од три-димензионални и живописни,Натпревар најсоодветен дијаманти според сликата, повеќе живописни.Кога дијамант слика виси во домот,тоа ќе украс вашиот дом,да се донесе еден поинаков стил, која вашата соба повеќе боја.СОВРШЕН ПОДАРОК : DIY дијамант сликарство комплет ќе биде најдобар подарок за вашите пријатели и семејството.Платно : DIY Дијамант Слика со висока јасно печатење масло на платно е водоотпорен и има дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и пластични overtop да се задржи на слика леплива и тогаш камења ќе се одржи, така што ќе можат лесно да се заврши сликата.Тоа може да им помогне на родителите да се убие време;може да се посветам на децата и практична способност и трпение.Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пен.