Видео Кабел Едно Парче Чист Бакар Schuko Кабелот за Напојување Кабел Audiophile Кабелот за Напојување Кабел Schuko Приклучок со Слика 8 IEC AC Кабелот Лесен за Инсталација и Лесе
  • Ново

Видео Кабел Едно Парче Чист Бакар Schuko Кабелот за Напојување Кабел Audiophile Кабелот за Напојување Кабел

DEN 381.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата.Тоа е совршен натпревар за моќ филтер, плочата, засилувач, CD плеер, DAC и било Hi-Fi компоненти.Кабел со дијаметар : 16mm.Кабел материјал : Супер Чист Бакар Мулти Диригент Моќ Кабел.Приклучете : P037 E ЕУ стандарден приклучок.Додаток B : C037 Слика 8 IEC конектор.