Виски Decanter Вино Decanter 12 Кинески Хороскопски знак во Облик на Decanter, Виски Чаша Decanter, Рака Разнесени Животински 12 Кинески Хороскопски Шише Decanter (Боја : Глувчето, Големи?
  • Ново

Виски Decanter Вино Decanter 12 Кинески Хороскопски знак во Облик на Decanter, Виски Чаша Decanter, Рака Разнесени

DEN 1198.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОГОДНА ЗА СЕКОЈ ПРИЛИКИ : Овие прекрасни stemless очила се направени само со најдобрите материјали и се уметнички стилизирана да додадете разлика на вашиот barware line up, покер ноќ, базен партија, стакло гимнастик, бар чаши, Чаши Виски, Виски Чаша, чаша Бурбон, алкохол стакло, lowball очила.Моден : Неговата форма е креативна.Подобрување на вашиот дом, бар со овој уникатен заврши домот виски decanter.Тоа е погоден за star хотели и ресторани/барови/ресторани и е повеќе погоден за две лица.Дизајн : Бул Моделирање на шишето 12 Кинески Хороскопски голем простор за судир на виски и кислород, стимулирање на арома и подобрување на вкусот.На високо ниво на транспарентност на шишето себе покажува бојата на црвениот виски себе.Материјал : Направен од Високо borosilicate стакло, прекрасна и кристално јасна.Тоа ефикасно спречува штетните материи од мешање со виски и доживување визија и вкус.Згора на тоа, сад не го менува квалитетот на виски , тоа само го менува доживувањето на виски дегустација.Прашина приклучок : Постои запечатување приклучок во устата на прочистувач на вода за да се спречи прашина и црвено вино.Јасно текстура, три-димензионални, префинет и елегантен.Печатот е многу добар и може да се зачува виски за кратко време.