DEWALT mens Адаптер Само
  • Ново

DEWALT mens Адаптер Само

DEN 3726.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер,Памук,Руно,Тери.Направени во САД или Увезуваат.Издржливи ветер отпорни француски Тери памук/полиестер хедер сива надворешната школка.Топло термички вафли поврзана руно полиестер наредени торзото и артикулирани худ.Ребрести ракав и опремени половината.Батеријата џеб прифаќа 20 V макс* XR Литиум-Јонска батерија која го подобрува кандидира време до 25% (во максималната почетна батеријата напон, во споредба со 1. 5 Ahr DCB201). 2 големи пред торбичка џебови.