Philips Norelco JC302/52 Чистење Кертриџ SmartClean Систем | Алкохол-Free | Кожата-Friendly Формулата - (4 Парчиња)
  • Ново

Philips Norelco JC302/52 Чистење Кертриџ SmartClean Систем | Алкохол-Free | Кожата-Friendly Формулата - (4 Парчиња)

DEN 1392.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЧИСТЕЊЕ на КАСЕТИ : Чистење кертриџ за Smart Clean систем за ефикасно чистење, подмачкување и се освежи вашите shavers.ДВОЕН ФИЛТЕР СИСТЕМ : Неговиот двоен филтер систем чисти косата, пена и гел а уникатен двоен филтер спречува влакната од блокирање на вашиот глави за бричење.АКТИВЕН СИСТЕМ за ПОДМАЧКУВАЊЕ : чистење кертриџ има активен систем за подмачкување што помага да се намали триењето и носат на глави за бричење и ножеви, одржување на вашиот хлапак вршење допаѓа новиот подолго.СВЕЖО и ХИГИЕНСКИ ОТСЕКУВА : алкохол-бесплатно, кожата-friendly формула штити од иритација на кожата и исто така ви дава свеж и хигиенски избричат. (Ве молиме видете Опис подолу за повеќе информации).Norelco JC302/52 Чистење Кертриџ Smart Clean Систем - (4 Парчиња)На Norelco Чистење Кертриџ за Smart Clean систем за ефикасно чистење, подмачкување и се освежи вашите shavers.Неговата двојна филтер систем чисти косата, пена и гел а уникатен двоен филтер спречува влакната од блокирање на вашиот глави за бричење.Чистење кертриџ има активен систем за подмачкување што помага да се намали триењето и носат на глави за бричење и ножеви, одржување на вашиот хлапак вршење допаѓа новиот подолго.Плус, на алкохол-бесплатно, кожата-friendly формула штити од иритација на кожата и исто така ви дава свеж и хигиенски избричат.Чистење Кертриџ Карактеристики : ❖ Чистење Кертриџ - За Лесен за Чистење❖ Активни Подмачкување - го Намалува Триењето & Ерозија❖ Двоен Филтер Систем - Чисти Косата, Пена & Гел❖ Двоен Филтер - го Спречува Затнување на Глави за Бричење❖ Чисти до 10x Подобро Отколку Водата❖ Масло-Отстранување на Формула❖ Алкохол Слободни❖ За сите Smart Clean Системи.