IFOOTAGE Газела T7 Видео Камера Tripod Професионални Карбонски Влакна Tripod за dslr фото видео камера Видео Фотографија, 88lbs Капацитет, 59 Макс Висина
  • Ново

IFOOTAGE Газела T7 Видео Камера Tripod Професионални Карбонски Влакна Tripod за dslr фото видео камера Видео

DEN 17976.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Зголемена Стабилност : Т-Серија tripod има removeable стабилност платформа.Ова нуди понатаму стабилност на tripod.На T7 tripod е наменет за професионална употреба.Во неа се вградени шрафови за овозможи виси тегови за зголемување на стабилноста во windy ситуации.Заменлив средината на ниво засилувач и земјата засилувач : Од средината на ниво засилувач кука,земјата засилувач може да се користи како средно ниво засилувач,кој гарантира најдобри работни услови на отворено или во затворен простор.Телескопски Дизајн : Направен од карбонски влакна, Т-Серија tripods имате едноставен, ергономски дизајн.Отклучување & заклучи на своето место, со лесен тока дизајн да се прошири од 7.8 инчи за целосна 59" макс висина.Карбонски влакна на нозете може да достигне 88lbs капацитет.На средината на ниво засилувач и земјата-ниво засилувач платформи се монтажни и прилагодливи помеѓу 15° и 78°.Лесна течност главата е погодна за камера и видео рекордер, товарот е до 5 KG со 2.4 KG на раст сила.Со сигурност анти-pin за да се спречи опрема лизгачки одново и паѓа од отклучи брзо ослободување плоча.Answer : ___________________________ Note : Ние ќе организираме вашиот парцела побрзо по ред,Откако ќе брод тоа,обично ќе пристигне во рок од 7-15 работни денови за било countries Professional Видео камера Tripod Дивиот Бик T7 избор на карбонски влакна contruction, ова Wildbull T7 нуди флексибилност,лесен за употреба и супериорен изградба на квалитетот.Избор на алуминиум или карбонски влакна изградба, сите T серија нудат флексибилност, леснотија на користење и супериорен изградба на квалитетот.Висок Капацитет : На капацитет е 88lbs, која ривали емитува квалитет tripods и ги исполнува професионално студио барања.Технички Податоци : Материјал : Јаглерод влакна Тежина : 7.7 кг/ Максимално оптоварување : 88lbs Минималната висина : 7.87 инчен/ Максимална висина : 59inch Сад со дијаметар : 2.95 инчен Укината висина : 28.3 инчен Број на делови : 3.