Магнетни Алуминиум Нивоа - 24 магнетни unitek ниво [Сет на 2]
  • Ново

Магнетни Алуминиум Нивоа - 24 магнетни unitek ниво [Сет на 2]

DEN 462.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешки изградба.За употреба со челични studs, греди, цевки, итн.Завртка-на шишенцето покрива.Топ прочитајте прозорец.Шок апсорбирање на крајот капи.Се продаваат како и 2 ЕДИНИЦИ на $18.45 по единица. (1 единица = секој.) Тешки изградба.За употреба со челични studs, греди, цевки, итн.Завртка-на шишенцето покрива.Топ прочитајте прозорец.Шок апсорбирање на крајот капи.Елоксирани заврши. 360 степени читање акрилик жолта барел ампули.Најголемиот дел. 24".Производителот број : 27288. SKU # : 27288. Земја на потекло : (TBA).Дистрибуиран од страна на Џонсон Ниво& Алатка Mfg Ко, Inc.