Универзална Целост Предлогот Articulating ТВ Ѕид 40 - 55 LCD LED & Плазма TelevisionsScreened во Тремот ТВ Монтажа
  • Ново

Универзална Целост Предлогот Articulating ТВ Ѕид 40 - 55 LCD LED & Плазма TelevisionsScreened во Тремот ТВ Монтажа

DEN 677.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара 40 до 55 LED.Мазна Навалите ajustment.Може да биде инсталиран да swng надвор од лево или десно.Широк опсег на Движење со 90 dgree на зглобот.Се протега 3.75 - 26 инчи од ѕидот.Ова со полно articulating вртливата за рамни панели до 150lbs/68kg Обично се вклопува прикажува медиум од 40" - 55" или се прикажува со монтирање модел на 200x200mm до 600 x 400mm.На ASM - 501 L се протега 26 инчи од вол и им овозможува до 90 степен на Зглобот на двете страна на ТВ 45" широк или помалку.На swingout рака на ASM-501-L може да се извлече од ѕидот и да се движат лево или десно, обезбедувајќи 15" на навалување на столбот.Тоа лесно може да се пресели назад во својот дом позиција на длабочина од 3.75 инчи од ѕидот.