L&C LED Светлата Светилки Конверзија Комплет H7 CSP Чипови 30W 6000K 14000Lm Кул Бело Алуминиум Зрачи Перка Легура Вентилатор за ладење (Пакување од 2)
  • Ново

L&C LED Светлата Светилки Конверзија Комплет H7 CSP Чипови 30W 6000K 14000Lm Кул Бело Алуминиум Зрачи Перка

DEN 1679.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅Созд 360° прилагодувач САД CSP ЧИП - antiglare и ова ќе се обезбеди подобро возење поглед во темната средина Ние нудиме 2 годишна гаранција и доживотна поддршка. ✅User-Friendly - Две фази жица, Полесно и Побрзо да се инсталира. ✅Посебна контролер - Посебно на контролорот и светла.Може да ги растера извор на топлина, Трае повеќе од 50.000 Часа. ✅Фан систем - На алуминиум поклопецот е додадена на задниот дел на Фан систем .За да се спречи воздух излезот од стануваат се затнати.Со цел да се продолжи животот на LED светилка, Фан работи дури и во екстремни ситуации. ✅Вентилаторот за ладење - меч топка имајќи вентилаторот за Ладење и Ексклузивни Аглеста перки за подобрување на топлина дисипација.филтер систем не може да биде 100% точни и ажурни, ако не сте сигурни која сијалица модел се вклопи вашето возило, ве молиме контактирајте со нас. 100% СТАРЕЕЊЕ ТЕСТ И КК ПРОВЕРКА ПРЕД ПРАТКАТА. "L&C ,Авто делови продавачот Услуга, Квалитет, Интегритет, Бизнис objectives Provide професионални информации за да направи да се чувствуваат комотно".