KEO Мелничката 11091 Модел TS109 месо тело-Тип на Машина, 3/8 Ширина, 2 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој, Т-Слот месо тело, 1-1/4 месо тело со Дијаметар, 4-3/4 Должина, 12-Flute
  • Ново

KEO Мелничката 11091 Модел TS109 месо тело-Тип на Машина, 3/8 Ширина, 2 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој, Т-Слот

DEN 14169.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3/8" ширина. 1-1/8" вратот дијаметар. 1-3/4" под намали должината. 4-Flute Агол Заокружување Крајот Мелница - Метрички Радиус.KEO Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.