YXBDN Крпа Памучна Крпа Бања Пешкир на Три Групи Солидна Боја Згусне Бања Пешкири, Поставете Мека Удобно Бања Пешкир (Боја : Дип Парпл, Големина : 2Pcs34x74 1Pcs70x140)
  • Ново

YXBDN Крпа Памучна Крпа Бања Пешкир на Три Групи Солидна Боја Згусне Бања Пешкири, Поставете Мека Удобно Бања

DEN 11192.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук Handkerchiefs : направен од чист памук.Овие абсорбента, еколошки handkerchiefs се дизајнирани да обезбедат години на уживање.Лесни, издржливи и ултра мека.Пешкир е светлина и издржливи, брзо сушење, меки и супер абсорбента.Сите рабови се двострано stitched да се продолжи работниот век.Овие крпи се специјално третирани за да се направи фен трае помалку време.Да се избегне контакт со кожата производи за нега да им помогне да се намали крпа точки или кајгана. : ова не влијае на изгледот, се чувствуваат или изведба на пешкир.Подобра апсорпција на вода - тери крпа материјал овозможува максимална апсорпција на вода.Совршен за базен, бања, плажа, салон, колеџ дом потреби, , свадба дневна или салата.Памук Handkerchiefs : направен од чист памук.Овие абсорбента, еколошки handkerchiefs се дизајнирани да обезбедат години на enjoyment Lightweight, трајни и ултра мека.Пешкир е светлина и издржливи, брзо сушење, меки и супер абсорбента.Сите рабови се двострано stitched да се прошири услугата life These крпи се специјално третирани за да се направи фен трае помалку time Avoid контакт со кожата производи за нега да им помогне да се намали крпа точки или кајгана. : ова не влијае на изгледот, се чувствуваат или изведба на пешкир.Подобра апсорпција на вода - тери крпа материјал овозможува максимална апсорпција на вода.Совршен за базен, бања, плажа, салон, колеџ дом потреби, , свадба дневна или gym Name : Крпа Set Main Компонента : Cotton Main Компонента содржина : 100 Weight : 100g/370g/520g Size(cm) : 34*74cm, 70*140cm Note : 1. Прирачник за мерење им овозможува на 1-3cm грешка.2. Различни монитори се прикаже различни бои, па боите можат да се разликуваат малку од вистински бои.3. Различни земји/региони варираат во големината, ве молиме проверете пред ставање на ред.4. Производот ќе се исцеди за време на транспортот и на изглед ќе не изгледа толку станот, но тоа нема да влијае на користењето.