TJLSS 12 Инчен Ѕиден Часовник Батерија Управувана Молчи Не-Темпирана Декоративни Модерна Круг Кварц Црно - Аналогни Училница Виси Часовници (Боја : Б)
  • Ново

TJLSS 12 Инчен Ѕиден Часовник Батерија Управувана Молчи Не-Темпирана Декоративни Модерна Круг Кварц Црно - Аналогни

DEN 3889.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♥Име : clock (часовник). ♥Нето тежина : 1200g. ♥Новина дизајнер ѕидни часовници, со дијаметар е : 30.0 cm=12.0 инчи. ♥Забелешка : ве Молиме не користете премногу енергија на батеријата, или на движење ќе биде скршен. ♥Прецизност кварц движење.Молчи убедливо движење,за исклучување на движење,молчи часовник ви даде тивка ноќ.Модерниот стил ѕиден часовник домашна декорација.Голем бирање,исклучителен изглед,лесно да се чита јасно dial часовник лице.Метал покажувачот,бакар ракав арматура,одредено време.Име : clock Net тежина : 1200g Color : black Style : А,да се Мачи предмети што е прикажано на сликата се поставени со украси, освен за главните производи, тие не се за продажба.