МАГ-МАТЕ K060TD Не-Пресврт Длабоко Грло Т-се Справи со Мулти-Цел Лост Менгеме, 6
  • Ново

МАГ-МАТЕ K060TD Не-Пресврт Длабоко Грло Т-се Справи со Мулти-Цел Лост Менгеме, 6

DEN 1275.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Длабоко грло - продолжен дофат.Ќе не "walk-off-центар" кога притисок се применува.Кант-пресврт го елиминира го нарушуваат и извртување акција на c-менгеме.Земја на Потекло : сад.Длабоко грло - Продолжен дофат.Ќе не "walk-off-центар" кога притисок се применува.Кант-пресврт го елиминира го нарушуваат и извртување акција на c-менгеме.Конзолни акција обезбедува 4 : 1 стегање дажба.Три грчевито држејќи се за различни површини.