KLHHG Мултифункционален Бања Рек Нерѓосувачки Челик Рек Бања Рек Шампон за Складирање Рек Крпа Рек Складирање Рек Дома Туш Багажник
  • Ново

KLHHG Мултифункционален Бања Рек Нерѓосувачки Челик Рек Бања Рек Шампон за Складирање Рек Крпа Рек Складирање

DEN 9779.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Mutifuction се Прикаже Полици : се Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал се осигурува дека оваа Бања Полиците можат да се користат за долги периоди без да се оштети.Тоа е голем вчитување капацитет водоотпорен и rustproof.Тоа е многу погоден за влажни средини.Доволно простор : Доволно простор за складирање и организирање на миење материјали,кујна gadget,декорација предмети,итн.што вашиот дом изгледа помалку преполни.Одлично решение за уредно пар погодност со стилски екранот.Разни Чување Полиците : Овие трајни,здрав,и разноврсна ѕид полиците ќе ви даде многу повеќе простор како слики,рамки,книги,играчки,награди,CD,видео записи,козметика или други колекционерски предмети.направи вашиот дом повеќе чисто и уредно.Лесен за инсталација : модерниот ѕид полици вклучува хардвер монтажа комплет.Само поправам со завртки се обезбедени,и овие ѕид полиците се подготвени да се облекуваат вашиот дом и животни средини.Име на производ : Мултифункционален бања shelf Main материјал : не 'рѓосувачки steel Product димензии : должина*ширина*height Feature : Функција : отпорни на Корозија и' рѓа превенција,долготрајни,силен и здрав.Применливи сцена : бања,комунални соба,дневна соба,градинка,кујна,идеални за чување во бањата агол.Пакет се Вклучени : 1x бања shelf Note : Украси не се included Drilling со завртки"Pls марк позицијата на дупки на ѕидот."Вежба дупки во позицијата која ја обележано,па допрете го пластични проширување завртка во дупка, така што тоа е паралелна на ѕидот."Стави на бањата полица и завртка круг скок во проширувањето гром и ги стегаат за да се обезбеди база."Монтажа на проширување ореви првиот,тогаш завртка декоративни ореви.Обезбедува доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.