Колумбија Мажите Риџ 2 Кандидира III Панталона
  • Ново

Колумбија Мажите Риџ 2 Кандидира III Панталона

DEN 2880.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Zippered затворање.Без разлика дали сте зима спортист или не, овие напредни снег панталони ќе ви ги удобно и сува во било кој временски услови.Машина За Миење. Машина За Миење.И за вашиот inseam мерка, мерка од врвот на мвр нога на дното на глуждот. Шел : 100% најлон.Тие вклучуваат нога venting, артикулирани колена, внатрешна нога gaiters, и засилен ткаенината чувари.