SLZFLSSHPK Молчи Ѕиден Часовник Канцеларија Ѕиден Часовник Креативни Ѕиден Часовник Дневна Соба Модерен Минималистички Декоративен Часовник го исклучите Кварц Часов?
  • Ново

SLZFLSSHPK Молчи Ѕиден Часовник Канцеларија Ѕиден Часовник Креативни Ѕиден Часовник Дневна Соба Модерен Минималистички

DEN 1874.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Шарени digital high-definition стакло, стои во далечина, исто така може да се види бирање бришење броеви, лесен за чистење. ★Метал покажувачот, бакар ракав помеѓу совети, да се намали триењето, нека време на време секој ден. ★ Silent на време, многу завртки на задната страна, издржливи. ★ Големина : 12 инчен дијаметар 30.5 см дебелина, 5cm, 14 инчен дијаметар 35.5 цм дебели 6.8 cm. ★[Батерија : Само еден AA5 цинк-јаглерод батеријата (без данок) (алкални или батерија може да влијае на точноста на часовникот живот и време).Бренд : SLZFLSSHPK★ Шарени digital high-definition стакло, стои во далечина, исто така може да се види бирање бришење броеви, лесен за чистење★Метал покажувачот, бакар ракав помеѓу совети, да се намали триењето, нека време на време секој ден★ Silent на време, многу завртки на задната страна, трајни★ Големина : 12 инчен дијаметар 30.5 см дебелина, 5cm, 14 инчен дијаметар 35.5 цм дебели 6.8 cm★[Батерија : Само еден AA5 цинк-јаглерод батеријата (без данок) (алкални или батерија може да влијае на точноста на часовникот живот и време)име на Производ : ѕид clock Material : Acrylic Style : едноставен и modern Shape : round Size : 12 инчи 14 inches Movement тип : убедливо movement Color класификација : дел Б section Mirror материјал : glass Power тип : battery Dial материјал : ПВЦ● Опис на Сликата : во Зависност од снимањето, светлина, агол, екранот, и сл., може да има некои боја разлика.● По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.