TYYLCZF 2 Парчиња Вратата Затка Сите Бронза Без Удирање Невидливи Вратата Вшмукување Спална соба, Кујна Вратата Стоп Ретро Ноктите за Слободни Вшмукување (Боја : Бронз?
  • Ново

TYYLCZF 2 Парчиња Вратата Затка Сите Бронза Без Удирање Невидливи Вратата Вшмукување Спална соба, Кујна Вратата

DEN 429.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿ Висок квалитет на целосно бакар метал структура магнетна врата вшмукување.Бранеа од нерѓосувачки челик површина третман, тешки-должност корозија и ' рѓа превенција. ✿ Силен магнет на вратата стоп држи отворена вратата.Нежно притиснете ја вратата надвор од вратата стоп за раздвојување и да се спречи вратата од затворање одеднаш. ✿ Висината на основната е 5 MM, која е тенка доволно за да се спречи удирање и вкусовите. ✿ самолепливи : 3 M самолепливи обезбедува дополнителна сила и издржливост, само тргни и да се придржуваат.Без дупчење потребно.Исто така можете да го инсталирате со завртки. ✿ Квалитетна Услуга : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобра услуга, Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор во рок од 24 часа.Боја : Бронзени, Злато,Black Category Име : Магнетна Врата Suction Size : 55x62mm, висина од 1,5 см над ground Installation : wall Quantity : 2 парчиња.