TJLSS Креативни Дневна Соба и Спалната соба Мода Модерна го исклучите Кварц Часовник
  • Ново

TJLSS Креативни Дневна Соба и Спалната соба Мода Модерна го исклучите Кварц Часовник

DEN 3891.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Ве молиме контактирајте со нас ако никакви проблеми,. ★Ѕидниот часовник е комбинација на основаноста на време и мајсторство,Со дизајн креативност, внимание на детали, секој производ достоен за собирање домашен уметнички дела. ★Луксузен Дизајн : Пеколен декоративна чипка дизајн исклучителна совршенство, lifelike, нагласи класична убавина. ★Прецизни три-димензионални покажувачот : прецизни три-димензионални час и минута раце и втора рака, втората рака се работи континуирано, за да се постигне вистински mute. ★Зелена материјал : инженерство на животната средина пластика, убави бои, трајни и практични.Име : Дневна соба за исклучување на опашот на ѕид clock Material : зелена пластични + anti-магла транспарентно стакло + водоотпорен влага-доказ dial Weight : 1.6 KGDimensions : height48cm, width42cm Applicable места : Home/Кујна / Office/Училиште Часовник.Други предмети што е прикажано на сликата се поставени со украси, освен за главните производи, тие не се за продажба.